1+1 per qira bosh te Fusha e Aviacionit, Turdiu

 • 300€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ish Fusha e Aviacionit, rezidenca Turdiu, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 69 m2, kati i 1 me ashensor.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
35.000 Leke ne Muaj
Apartamenti ofrohet bosh, vetem me k/bufe
0696750109

 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari