1+1 ne shitje te 21 Dhjetori, rezidenca Alba

 • 107.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Apartament 1+1 per shitje te rzidenca Alba, me siperfaqe bruto 78m2 dhe sip neto 69m2. Ndodhet ne katin e 3 me ashensor.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
107.000€
Shtruar me parket
Orientimi: Lindje-Perendim
0696750109

 • Address Artan Lenja, Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari