1+1 ne shitje ne Misto Mame te pasticeri Lika

 • 56.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 56.000€

Details

 • Price: 56.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

1+1 per shitje ne Misto Mame, rruga Besim Alla, prane pasticeri Lika
Siperfaqe bruto 56 m2 dhe sip neto 50.2 m2. Ndodhet ne katin e 8 (i fundit) me ashensor.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
56.000€
I investuar
0696750109

 • Address Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari