🟩SHITET TRUALL TOKE PRANË VILAVE GJERMANE , TIRANË

 • 300.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, 3 Vëllezërit Kondi, Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, 3 Vëllezërit Kondi, Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 866 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🟩SHITET TRUALL TOKE PRANË VILAVE GJERMANE , TIRANË

 

🏷️Çmimi: 300.000 euro

📐Sipërfaqja: 866 m ² truall ndërtimi

📍Vendndodhja: 3 Vëllezërit Kondi

 

📌Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

 

📌Trualli disponon dokumentacion të rregullt ka çertificatë pronësie.

 

📌Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Mundësi ndërtimi .
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.
 • Zonë në zhvillim .

 

 

 

📱Për më shumë  detaje kontaktoni:

📲0697032241

 • Address 3 Vëllezërit Kondi, Rruga Tre Vëllezërit Kondi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta