🟩JEPET ME QIRA TOKË NË INSTITUT KAMËZ

  • 1.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Zyra Postare Institut, 294, Rruga Arbërit, Lagje 1, Bathore, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Zyra Postare Institut, 294, Rruga Arbërit, Lagje 1, Bathore, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 2500 m²
  • Type: truall
  • Status: qera

Description

🟩JEPET ME QIRA TOKË NË INSTITUT KAMËZ

 

🏷️Çmimi: 1000 euro/muaj ( I diskutueshëm)

 

📐Sipërfaqja: 25000 m ²

 

📍Vendndodhja: Brenda Universitetit Bujqësor të Tiranës

 

📍Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për të zhvilluar aktivitetin tuaj . Toka mund të përdoret si parkim , servis , kapanon etj

 

📌 Trualli disponon ndrricim të mirë dhe të plotë deri në dalje të rrugës

 

 

📱Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.

📲06897032241

  • Address Zyra Postare Institut, 294, Rruga Arbërit, Lagje 1, Bathore, Njësia Bashkiake Nr. 11, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1054, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta