🔥Super apartamente ne shitje tek Rezidenca Mirabella

 • 92.986€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 92.986€

Details

 • Price: 92.986€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 68 459 4958

Description

🔥Super apartamente ne shitje tek Rezidenca Mirabella

🎯Pozicionuar ne rrugen Kujtim Laro , zona Oxhaku. Zone e cila eshte duke marre nje hov te shpejte zhvillimi.

👉Ofrojme per shitje apartamente me tipologji 1+1 dhe 2+1
👉Perkatesisht me siperfaqe : 97.88 M2, 124.39 M2 , 100.15 M2 , 86.58 M2 , 100.15 m2
👉Pozicionuar ne katet 3, 7, 6 banim

🏢Rezidenca Mirabella eshte objekt banimi dhe sherbimesh 11 katesh mbi toke dhe 2 kate nentoke . Me 2 ashensore ne cdo seksion dhe izolim termik.
▪Punime cilesore
▪Kubature e rregullt
▪Ndricim natyral gajte orareve te dites
▪Rezidence ku vemendje e vecante do t’ju kushtohet edhe hapësirave të gjelbëra, të cilat do të jenë të shumta.

📌Super Çmim:
950 €/m2
➖➖➖➖➖➖
🎯Mundesi per te mos u humbur!

☎️Për të bërë tëndin një nga apartamentet, kontaktoni në numrin: +355 68 459 4958

 • Address Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal