🔥 SHITET APARTAMENT 1+1 NË TRANSBALLKANIKE ,VLORË.

 • 56.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 56.000€

Details

 • Price: 56.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355688000997

Description

🔥 SHITET APARTAMENT 1+1 NË TRANSBALLKANIKE ,VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

✅ Sipërfaqe 74 m2/ total
✅ Orientimi Lindje
✅ 1 Dhoma Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
✅ Ashensor
✅ Parking
✅ Kati i 6-të banim
✅ Çmimi 56,000€ / Total

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

☎️+355688000997
📩ronaldocanaliajrealestate@gmail.com.
.

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare