🔥🆕SHITET AMBIENT BIZNESI PRANË SIGURIMEVE SHOQËRORE,VLORË.

 • 65.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 30 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Description

🔥🆕SHITET AMBIENT BIZNESI PRANË SIGURIMEVE SHOQËRORE,VLORË.

✅ Prona ndodhet në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 30 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 65.000 Euro/Total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare