🔥🆕JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARD ,VLORË.

  • 1.700€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 1.700€

Details

  • Price: 1.700€
  • Size: 157 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697066662

Description

🔥🆕JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARD ,VLORË.

✅ Prona ndodhet në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 157 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 1.700 Euro/Muaj ose 1.400 Euro/Muaj për dy vjet.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

  • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare