🔥🆕 SHITET AMBIENT BIZNESI TE ISH KOMBINATI PESHKUT,(Lagjia Pavaresia)

 • 135.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 104 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697066662

Description

🔥🆕 SHITET AMBIENT BIZNESI TE ISH KOMBINATI PESHKUT,(Lagjia Pavaresia)

✅ Prona ndodhet në Rrugën “Çajupi,Vlorë vijë e tretë, në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 2 tualete.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 104.80 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 135.000 Euro /Total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066662
☎️
📧
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare