🔥🆕 AMBIENT BIZNESI NË SHITJE, LUNGOMARE VIJË E DYTË.

 • 100.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692046662

Description

🔥🆕 AMBIENT BIZNESI NË SHITJE, LUNGOMARE VIJË E DYTË.

✅ Prona ndodhet në rrugën Murat Terbaçi në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet. E përshtatshme për furrë buke

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 65 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti tjetër.

✅ Çmimi; 100.000 Euro/Total
✅ 10.000 Euro extra per paisjet
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare