💥Shitet truall per vile afer mobileri “Tegu”,Kavaje💥

  • 21.900€
, Kavaje

Details

  • Price: 21.900€
  • Size: 500 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0693281833

Features

Description

📐Siperfaqe 500 m²
️〰️Koeficient ndertimi 40%
️🔸️Lartesi 3 kate
️ ➡️Permasa te rregullta 25×20
📃Me certifikate pronesie
Çmimi 21.900€

Trualli ka nje forme te rregullt,buze rruges dytesore dhe lidhet me Rrugen Shengjergj. Zone e qete banimi dhe e preferuar per ndetim vilash dhe shtepiash private , me akses te lehte ne Shetitoren”Taulantia”,shetitoren kryesore ”Josif Budo”,lidhet direkt me autostraden Kavaje-Durres.Zona ka afer komplekse te reja ne ndertim dhe perqendrimin me te madhe te pallateve te reja.

📞Kontakto tani:0693281833
📩iguanaimobiliare@outlook.com
🌐www.iguanaimobiliare.com

  • Address Kavaje
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
  • IguanaImobiliare