🏢Shitet Apartamet 1+1 ne Golem

 • 37.000€
, Rruga e Detit,Golem

Details

 • Price: 37.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0695509143

Features

Description

🏢Shitet Apartamet 1+1 ne Golem

📐Siperfaqe: 50m2 Neto dhe 54 Bruto

✔️Kati 0

💺E Mobiluar

🌅300 metra nga Deti

⛲Ndodhet mbrapa zonave te Vilave Golem

🌴Zone respektivisht ne zhvillim dhe me me prespektive

☀️Mund te perdoret edhe per me qera B&B ose Booking

💸Cmimi: 37.000 euro

📍Adresa:Golem, Kavaje

📨Kontaktoni ne :
📲0695509143 (Astrit)
📲0685004100 (Ymer)

📨 Email: imobiliarelika@gmail.com
📍Rruga e Detit,Golem,Kavaje

🤝Ju mirepresim !

 • Address Rruga e Detit,Golem
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika