🏢Shitet Apartament 2+1 në plazhin e Golemit

 • 52.000€
, Rruga e Detit,Golem

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695509143

Features

Description

🏢Shitet Apartament 2+1 në plazhin e Golemit
📐Sipërfaqje: 94m²
📜Pajisur me Çertifikatë Pronësie
✔️Kati 5 Banim
✔️Pa Ashensor
✔️Orientimi: Lindje dhe Perendim
✔️100 metra nga deti
🔆Adresa: Plazhi i Golemit
🔖Çmimi:52.000€uro

📨Kontaktoni në:
📲0695509143 (Astrit)
📲0685004100 (Ymer)
🤝Ju mirëpresim !

 • Address Rruga e Detit,Golem
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika