🏢JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË ZOJËS SË KËSHILLIT TË MIRË, TIRANË.

 • 350€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 24 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏢JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANË ZOJËS SË KËSHILLIT TË MIRË, TIRANË.

 

 

🏷️CMIMI: 35.000 LEKË/MUAJ

 

📍Vendndodhja: Rruga Dritan Hoxha ,Tiranë.

 

 

📌Ambienti është I ndarë në një open space dhe1 tualet , ndodhet në katin e përdhe  të një godine . Ka një sipërfaqe prej 24 m2 .Ambienti është I përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si : magazine , zyra , estetikë etj

 

 

 

📌Vendndodhja eshtë mjaft e favorshme pasi është një nga zonat më të preferuara të qytetit për të zhvilluar biznesin tuaj , ju krijon mundësi për një klientelë të gjerë

 

 

 

📱Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na  kontaktoni:

📲0697032247

 

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta