🏢JEPET ME QIRA  AMBIENT KOMERCIAL PRANË SHKOLLËS MIHAL GRAMENO, TIRANË

 • 600€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

🏢JEPET ME QIRA  AMBIENT KOMERCIAL PRANË SHKOLLËS MIHAL GRAMENO, TIRANË

 

 

🏷️CMIMI: 600 euro/muaj

📐 Sipërfaqja: 87 m2

📍Vendndodhja: Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Tiranë

 

 

 

📌Ambienti ndodhet në katin e dytë tëbanimit. Organizohet në  fomën e një apartamenti 2+1 dhe një tualet. Ambjenti është I përshtatshëm për biznese si : estetikë, parukeri , zyrë , dyqan , klinikë etj .

 

 

📌Vendndodhja eshtë mjaft e favorshme pasi është një nga zonat më të preferuara të qytetit për të zhvilluar biznesin tuaj , ju krijon mundësi për një klientelë të gjerë . Ndodhet në anë të rrugës .

 

 

📱Për më tepër informacion ose një vizitë në prone na  kontaktoni:

📲0692048884

 

 • Address Rruga Xhavit Shyqyri Demneri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta