🏢JEPET ME QIRA  AMBIENT KOMERCIAL PRANË 21 DHJETORIT , TIRANË

 • 2.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 20 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏢JEPET ME QIRA  AMBIENT KOMERCIAL PRANË 21 DHJETORIT , TIRANË

 

 

🏷️CMIMI: 2000 EURO MUAJ

📐 Sipërfaqja: 20 m2 + trotuari I shfrytëzueshëm

📍Vendndodhja:21 Dhjetori ,Tiranë

 

 

 

📌Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati  . Organizohet në një hapësirë dhe një tualet. Ambjenti është I përshtatshëm për biznese si : fast food,  kreperi , apo guzhinë per gatime catering. Ambienti disponon të gjitha pajisjet  e nevojshme për të zhvilluar akativitetin tuaj

 

 

📌Vendndodhja eshtë mjaft e favorshme pasi është një nga zonat më të preferuara të qytetit për të zhvilluar biznesin tuaj , ju krijon mundësi për një klientelë të gjerë . Ndodhet në anë të rrugës .

 

 

📱Për më tepër informacion ose një vizitë në prone na  kontaktoni:

📲0697032241

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta