🏡Shitet shtepi private pak metra nga bulevardi “Josif Budo”,Kavaje

 • 125.000€
, Kavaje

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 228 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693281833

Features

Description

📐Siperfaqe totale ndertimi 228 m²
Kati 0 117 m²
Kati 1 112 m²
📐 Siperfaqe trualli 309 m²
📃Me certifikate pronesie
Çmimi 125.000€
Shtepi 2 kateshe e ndodhur buze rruge te shtruar ne nje nje lagje te qete pak metra larg bulevardit kryesor.Ndertim i viteve te fundit,i pajisur me kondicioner,dritare duralumin dhe grila persiane E organizuar ne 2 kate qe lidhen midis tyre me shkalle te jashtme
🔸️Kati 0 i perbere nga :
🛋Ambjent I madh ndenje+kuzhine(openspace)
🛏2 dhoma gjumi
🚿1 tualet
🔸️Kati 2 eshte i paperfunduar,me te njejten planimetri si kati 1 :
🛋 Holl +ambjent ndenje
🛏2 dhoma gjumi
🚿1 tualet
📞Kontakto tani:0693281833
📩iguanaimobiliare@outlook.com
 • Address Kavaje
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
 • IguanaImobiliare