🏡SHITET APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + VERANDË NË ASTIR ,TIRANË

 • 190.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 225 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏡SHITET APARTAMENT 4+1+2 TUALETE + VERANDË NË ASTIR ,TIRANË

 

🏷️Çmimi: 190.000 Euro

 

📐 Sipërfaqe: 225 M2

 

📍Vendndodhja: Teodor Keko ,Tiranë

 

🚪 Apartamenti organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit me akses dalje në verandë , në korridorin i cili bën shpërndarjen në 4 dhomat e gjumit dhe  tualeti I përbashkët

 

 

➖Tipologjia 4+1+2 tualete + verandë

🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi vecmas

🛏️ 4 Dhoma gjumi

🛀 2 Tualete

🚪 1 Korridor

🔴 1 Verandë

📌Apartamenti ndodhet ne katin e 7-të të banimit , në një kompleks të mirë administruar.

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

 

📌 Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

Guri Bregu

☎️ 0697032247

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta