🏡SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE NË ALI DEM, TIRANË

 • 135.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏡SHITET APARTAMENT 3+1+3 BALLKONE NË ALI DEM, TIRANË

 

🏷️Çmimi:  135.000 euro

 

📐 Sipërfaqe: 108 m2

 

📍Vendndodhja :Ali Dem, Tiranë

 

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të të  banimit në një pallat egzistues,organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+gatimit ,3  dhomat e gjumit , tualeti dhe 3 ballkonet.

 

 

 

➖Tipologjia 3+1+3 ballkone

🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi

🛏️ 3 Dhoma gjumi

🛀 1 Tualet

🚪 1 Korridor

 

 

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :

palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

GERALD LUSHA

☎️ 0697032241

 

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta