🏡SHITET APARTAMENT 2+1  TEK RRUGA E DIBRËS,TIRANË

 • 115.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1  TEK RRUGA E DIBRËS,TIRANË

 

🏷️Çmimi: 115.000 Euro

 

📐 Sipërfaqe: 73 M2

 

📍Vendndodhja:Rruga e Dibrës , pranë Medresesë ,Tiranë

 

🚪 Apartamenti organizohet nga një korridor shpërndarës  I cili të drejton në ambientin e ndjenjes+gatimit , më pas ne 2 dhomat e gjumit ku te dyja janë me akses dalje në të njejtin ballkon .

 

➖Tipologjia 2+1

🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi

🛏️ 1 Dhomë gjumi

🛀 1 Tualet

🚪 1 Korridor

 

📌Apartamenti ndodhet ne katin e 8-të  të një pallati  10 katësh , të ri me ashensor dhe është totalisht I restauruar

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :

palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

 

⭕️ Orientimi : Lindje – Perëndim

 

📌 Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

Aldo Doka

☎️ 0697032241

 

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta