🏡SHITET APARTAMENT 2+1  PRANË  SHESHIT WILSON , TIRANË.

 • 155.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1  PRANË  SHESHIT WILSON , TIRANË.

 

📍Apartamenti ndodhet në Rrugën Zef Jubani. Kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të mira dhe  ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetë sa më komode.

 

📐Apartamenti ka një sipërfaqe prej 77 m2 dhe është në katin e 4-të banim të një pallati egzistues. Pallati është 5 katësh .

 

🚪Prona është  e restauruar dhe totalisht e investuar .

 

✅Detaje të apartamentit:

 

🏡 Pallat egzistues

📌Punime cilësore

 

 

 

🔖Çmimi: 155.000 Euro

 

ℹ️Për më shumë informacione, kontaktoni në:

 

Kontakt:

+355 69 7032247

 

 • Address Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta