🏡SHITET APARTAMENT 2+1 NË  LUSHNJË

9 Qender, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje
9 Qender, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania

Details

  • Size: 60 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 NË  LUSHNJË

 

📍Apartamenti ndodhet pranë hotel Xhoxhos. Kjo zonë cilësohet si një zonë  e qetë dhe  ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetë sa më komode.

 

📐Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet në një pallat egzistues.

 

🚪Prona është  e pa mobiluar .

 

 

 

🔖Çmimi: 28.000 Lekë/Total

 

ℹ️Për më shumë informacione, kontaktoni në:

 

Kontakt:

+355692048884

  • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
  • City Lushnje
  • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta