🏡SHITET APARTAMENT 2+1 +  GARSONIERE,  NË ALLIAS, TIRANË.

 • 86.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1 +  GARSONIERE,  NË ALLIAS, TIRANË.

 

📍Apartamenti ndodhet në Allias. Kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të qeta dhe  ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetë sa më komode

 

📐Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90.8 m2 dhe është në katin e 5-të banim të një pallati egzistues.

 

🚪Prona është në gjendje shumë të mire, totalisht I rinovuar dhe I mirë investuar.Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën të mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa është e ndarë në një garsoniere dhe një apartament 2+1 dhe nuk mund te shiten vecmas.

 

✅Detaje të apartamentit:

 

🏡 Pallat egzistues

📌 Banesa është e ndarë në një garsoniere dhe një apartament 2+1

📌 Mundësi investimi

 

 

 

🔖Çmimi: 86.000 Euro/Total.

 

ℹ️Për më shumë informacione, kontaktoni në:

 

Kontakt:

+355 69 204 8884

 

 • Address Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta