🏡SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJËS, TIRANË.

 • 110.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJËS, TIRANË.

 

📍Apartamenti ndodhet pranë Rrugës së Kavajës. Kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të kërkuara dhe freskuentuara , ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme.

 

📐Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2 dhe është në katin e 2-të banim të një pallati egzistues.

 

🚪Prona është në gjendje të mire.

 

✅Detaje të apartamentit:

 

🏡 Pallat egzistues

📌Arredim bashkëkohor

📌 Mundësi shumë e mirë investimi

 

 

🔖Çmimi: 110.000 Euro/Total.

 

ℹ️Për më shumë informacione, kontaktoni në:

 

Kontakt:

+355 69 7032247

 

 

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta