🏡SHITET APARTAMENT 1+1  NË SELITË TIRANË

 • 62.400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 62.400€

Details

 • Price: 62.400€
 • Size: 49 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

🏡SHITET APARTAMENT 1+1  NË SELITË TIRANË

 

🏷️Çmimi:  62.400 EURO

 

📐 Sipërfaqe: 49.91m2

 

📍Vendndodhja : Selitë , pranë Universitetit Marin Barleti

 

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të  banimit në një pallat  të ri me ashensor ,organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit ,  2 dhomat e gjumit dhe  tualeti.

 

 

➖Tipologjia  1+1

🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi

🛏️ 1 Dhomë gjumi

🛀 1 Tualet

🚪 1 Korridor

 

📌Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :

palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

ALDO DOKA

☎️ 0697032244

 • Address Hasan Vogli, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta