🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË RESIDENCËN TULIPANI + POST PARKIMI ,TIRANË

 • 136.200€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 136.200€

Details

 • Price: 136.200€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË RESIDENCËN TULIPANI  ,TIRANË

 

🏷️Çmimi: 136.200 Euro

📐 Sipërfaqe: 86.81 m2 total

 

📍Vendndodhja: Rruga Haxhi Dushku  , Tiranë

 

🔴 Pozicionimi mes natyrës dhe vendosja e godinave në harmoni të plotë me dinamikën e terrenit garanton një jetesë të shëndetshme në secilën pjesë të rezidencës. Qellimi është një rezidencë e shkëputur nga kaosi i qytetit por që garanton gjithsesi momente urbane interesante për shkak të elementëve komunitar që i japin asaj formën e nje mini qyteze elitare.

🔴 Gjelbërimi është trajtuar me pemë të larta dhe me varietete të ndryshme midis haloreve dhe gjetherënësve duke krijuar dinamikë ngjyrash si dhe të panoramës vizuale në periudha të ndryshme të vit

🔴 Zonat rekreacionale të rezidencës janë vlerë e shtuar e paçmueshme për komunitetin. Falë hapësirave të mëdha për qendrim shplodhës në natyrë, vrapim, lëvizje me biçikletë dhe fushava sportive, banorët mund të përjetojnë një eksperiencë banimi unike në Tiranë.

 

Tipologjia 1+1

☑️1 Ambient ndenje+ Kuzhinë

☑️1 Dhomë gjumi

☑️1 Tualet

☑️1 Ballkon

 

🔴Apartamenti ndodhet në katin 0- të banimit.

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

Anisa Jaupi

☎️ 0697032244

 

 • Address Haxhi Dushku, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta