🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË RESIDENCËN GARDEN BUILDING TEK 21 DHJETORI ,TIRANË

 • 150.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0697032247

Description

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË RESIDENCËN GARDEN BUILDING TEK 21 DHJETORI ,TIRANË

 

🏷️Çmimi: 150.000 Euro

📐 Sipërfaqe: 75m2 total

 

📍Vendndodhja:  Rruga e Kavajës, Tiranë

 

🔴Tirana Garden Building  ndodhet në një zonë të përfshire në pjesën qëndrore të qytetit të Tiranës, brenda unazës së parë dhe perkatësisht në perendim të kësaj hapësire urbane, buzë rrugës së ”Kavajes”, afer sheshit ”21 Dhjetori”

🔴 Ideja formuese e objektit eshte krijimi i dy kullavete njejta në trajtim por të ndryshme në lartësi të bashkuara nga një strukturë sherbimesh në 2 katet e para duke prodhuar një volum elegant që zhvillohet në hapesire.

🔴 Nga ana tjeter gridi i gjelberuar permireson shume karakteristikat ambjentale te jeteses ne kete objekt. Kopshtet e varura ofrojne freski dhe hijezim per banoret dhe sherbimet qe do te vendosen ne kete godine. Aromat e luleve, gjelberimi dhe ngjyrat do te sjellin gjithmone nje atmosfere pranverore ne te gjithe zonen.

🔴 Objekti zhvillohet ne 2,4,16 dhe 24 kate. Dy katet e para do te perdoren per ambjente sherbimi: dyqane dhe zyra, katet me siper do te jene banim dhe katet nentoke do te mbaje hapesirat e parkimit dhe ambjentet teknike te nevojshme.

 

🔴Tipologjia 1+1

☑️1 Ambient ndenje+ Kuzhinë

☑️1 Dhomë gjumi

☑️1 Tualet

☑️1 Ballkon

 

🔴Apartamenti ndodhet në katin e 11 të banimit.

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

Guri Bregu

☎️ 0697032247

 

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta