🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË ASTIR, TIRANË.

 • 1.200€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 139 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Description

 

🏡JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË ASTIR, TIRANË.

 

🏷️Çmimi: 1200 EURO / MUAJ

 

📐Sipërfaqja: 139 m2

 

📍Vendndodhja:Vila L 2  Tiranë

 

🚪 Apartamenti ndodhet në katin përdhe te një pallati.

 

📌Ambienti përdoret për zhvillim aktiviteti si zyra , klinika, estetikë,dyqan  etj

 

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë. Pozicionohet buzë rruge dhe është shumë lehtë i aksesueshem.

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

SON DOMI

☎️ 0688222172

 • Address Rruga Sokrat Miho, Astir, Lagjja e Re (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta