🏡 OKAZION  🏡SHITEN APARTAMENTE 1+1, 2+1 NË KOMPEKSIN AURA , TIRANË.

  • 1.150€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • 1.150€

Details

  • Price: 1.150€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697032244

Description

🏡 OKAZION

 

🏡SHITEN APARTAMENTE 1+1, 2+1 NË KOMPEKSIN AURA , TIRANË.

 

📍Apartamentet ndodhen në Rrugën Dritan Hoxha pranë Laprakës. Kjo zonë cilësohet si një nga zonat më të mira dhe  ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetë sa më komode.

 

📐Apartamentet kanë sipërfaqe të ndryshme .

 

🔖Çmimi: 1150 Euro/M2.

 

 

📌Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra.

📌Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.

📌Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë.

📌Cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m ,

📌Rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

 

 

ℹ️Për më shumë informacione, kontaktoni në:

 

Kontakt:

+355 69 7032244

 

  • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta