🏠SHITET GARSONIERE PRANË SELVIES, TIRANË

 • 95.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 47 m²
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🏠SHITET GARSONIERE PRANË SELVIES, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 95.000 EURO

 

📐 Sipërfaqe bruto: 47 m2

 

📍Vendndodhja: Selvia , Tiranë

 

 

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pallati të mirëadministruar ,  është totalisht I rinovuar dhe I mirë investuar.Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën të mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode.

📌Disponon tavane gipsi te punuara në detaje me spote  , mobilje të reja, parket dhe hidrosanitare të markave më të mira

 

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

📌 Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

 

📱 Për më shumë detaje na kontaktoni

0688000969

 

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta