🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 • 66.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 66.000€

Details

 • Price: 66.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 66.000 euro

 

📐 Sipërfaqe : 87.92 m2

 

📍Vendndodhja: Kamëz ,pranë Ullirit ,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të banimit në një kompleks të ri 5 katësh dhe 1 kat nëntokë.

 

📌Prona pozicionohet në një zonë të mirë të kryeqytetit dhe ka mundesi pagese me këste

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 1 Tualet

🖼️ 1 Ballkon

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt

dhe sherbime te shumellojshme si : palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

 

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

GERALD LUSHA

☎️ 0697032241

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta