🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 • 600€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Bulevardi Blu, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Bulevardi Blu, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697032244

Description

🏠SHITET APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 600 euro/m2

 

📐 Sipërfaqe neto: 104m2

 

📍Vendndodhja: Kamëz,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati të ri

 

📌Prona pozicionohet në një zonë të mirë të kryeqytetit.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 1 Tualet

🖼️ 1 Ballkon

 

📱Për më shumë detaje na kontaktoni !

📲0697032244

 • Address Bulevardi Blu, Bathore (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta