🏠SHITEN 2  GARSONIERE PRANË QENDRËS, TIRANË

 • 107.000€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 42 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🏠SHITEN 2  GARSONIERE PRANË QENDRËS, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 107.000 EURO

 

📐 Sipërfaqe : 42.5 m2

 

📍Vendndodhja: Rruga Fortuzi , Tiranë

 

 

📌 Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati të mirëadministruar ,  është totalisht I rinovuar dhe I mirë investuar.Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën të mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode.

📌Apartamenti është I ndarë në dy garsoniere

📌Disponon tavane gipsi te punuara në detaje me spote  , mobilje të reja, parket dhe hidrosanitare të markave më të mira

 

📌Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

 

📌 Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

 

📱 Për më shumë detaje na kontaktoni

0688000969

 • Address Rruga Fortuzi, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta