🏠JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 • 350€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

🏠JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1, KAMËZ, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 35.000 lekë/muaj

 

📍Vendndodhja: Kamëz ,pranë Ullirit ,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 1 Tualet

🖼️ 1 Ballkon

 

Detaje të tjera

–               Shtëpi e mire investuar

–               Hapësira të bollshme

–               Parket

–               Hidrosanitare inkaso

–                Elektrike hidraulike të reja

 

 

 

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

 

 

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

—————————————————————

GERI LUSHA

☎️ 📲0697032241

 

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta