🏠JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 • 300€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

🏠JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK , PRANË XHAMISË , TIRANË

 

🏷️Çmimi :300 euro / Muaj

📍Vendndodhja: Kopshti Botanik,Tiranë.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 2- të të  një pallati të ri të mirë-organizuar .Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në  ambientin e gatimit+ ndenjes  me akses dalje në ballkon ,2 dhomat e gjumit dhe tualetin e përbashkët. Banesa ndodhet në një objekt të ri me ashensor  dhe është i pabanuar më parë. Apartamenti disponon mobilim të ri bashkëkohor

 

🚪Organizimi

1 Ambient ndenje+ gatimi

2 Dhoma gjumi

1 Tualet

1 Ballkon

1 Korridor

 

 

📌Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

🤳Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

📱0688000969

 • Address Shkolla Selitë, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta