🏠JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ALI DEM, TIRANË

 • 350€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🏠JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ALI DEM, TIRANË

 

🏷️Çmimi: 35000 LEKË

 

📐 Sipërfaqe: 75 m2

 

📍Vendndodhja: Ali Dem pranë Amo Bar ,Tiranë.

 

📌Apartamenti organizohet nga korridori kryesor që bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes+ këndin e gatimit , në 2 dhomat e gjumit dhe tualetin.

 

📌Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati egzistues

 

📌Prona pozicionohet në një ndër zonat më të mira të kryeqytetit.

 

🚪Organizimi

🛋️ 1 Ambient ndenje+gatimi

🛏️ 2 Dhoma gjumi

🛀 1 Tualet

🖼️ 1 Ballkon

 

⭕️ Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.

 

📌 Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

 

📱 Për më shumë detaje na kontaktoni

0688000969

 

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta