Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkollës se Baletit

 • 270€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkollës se Baletit

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 355699523604

Description

🏘Jepet me qera apartament 1+1 afer Shkollës se Baletit
📍i kompletuar me te gjitha
📍2 kondicioner
📍I pershtatshem per 4 persona
📍Taraca me hidro dhe termo izolim

Cmimi 33.000 leke i diskutueshe

 

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal