🏖Shitet toke vetem 50 m nga deti,Qerret Kavaje

  • 40.000€
, Kavaje

Details

  • Price: 40.000€
  • Size: 580 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Features

Description

📐Siperfaqe 580 m²
️📍50m nga deti
️📃Me certifikate pronesie
️ 💸Cmimi 40000€

Toka eshte e pozicionuar midis bregdetit te Qerretit dhe Karpenit,zone e qete ku se shpejti pritet te zhvillohen struktura hoteliere nga investitoret e zones. Qerreti eshte nje nga fshatrat ne zonen e bregdetit te Kavajes,qe ka mare vemendjen e investitoreve per shkak te bregdetit te mrekullueshem,fshatrave turistike dhe kerkesave te shumta nga te huajt per te blere nje prone aty.Akses i lehte nga Qerreti,buze rruge qe te nxjerr ne det.

📞Kontakto tani:0693281833
📩iguanaimobiliare@outlook.com
🌐www.iguanaimobiliare.com

  • Address Kavaje
  • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
  • IguanaImobiliare