🆕 SHITEN 2 VILA  2-KATËSHE PRANË FSHATIT SOS NË SAUK ,TIRANË  

 • 000
2 Qyteti Studenti / Sauk, Fshati SOS, Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Fshati SOS, Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 000

Details

 • Price: 000
 • Size: 420 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688000969

Description

🆕 SHITEN 2 VILA  2-KATËSHE PRANË FSHATIT SOS NË SAUK ,TIRANË

 

 

📍 Vendndodhja: Fshati Sos

 

📌 Zona në të cilën ndodhet banesa është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

 

📐 Sipërfaqe Trualli: 420 m2

📐 Sipërfaqe ndërtimi: 271 m2

 

📌 Vilat janë të ndricuara me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Në katin -1 dsponojnë garazhd të bollshëm dhe depo.

 

➖ Organizimi i brendshëm:

 

1️⃣     Kati I 1-rë

🏡 Sallon & Kuzhine

🏡 1 Tualet

🏡 Verandë

☑️1 Ballkon

 

 

🏡     Kati I 2-të

🏡 3 Dhoma gjumi

🏡 Sallon & Kuzhine

🏡 1 Tualet

☑️1 Ballkon

 

 

Të dyja vilat kanë të njëjtën strukturë , janë totalisht të investuara me parket , punime gipsi , hidrosanitare të markave më të mira si dhe sistem chilleri .

 

————————————————————————

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

0688000969

 • Address Fshati SOS, Rruga Herman Gmeiner, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta