🆕 🔥VILË 3 KATËSHE NË SHITJE PRANË GJYKATËS SË RRETHIT,VLORË.

 • 170.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 480 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355697066661

Description

🆕 🔥VILË 3 KATËSHE NË SHITJE PRANË GJYKATËS SË RRETHIT,VLORË.

✅ Vendndodhja: Hajro Cakerri,Vlore
✅ Cmimi: 170.000 Euro/Total
✅ Siperfaqe totale: 480 m2
✅ Siperfaqe trualli: 307 m2
✅ Siperfaqe ndertese: 158 m2

Prona ndodhet në një pozicion shume të mirë dhe të favorshëm, ka mundesi per me teper investim.

Organizimi i pronës :
✅ Kati i pare 158 m2
✅ Kati i dyte 177 m2
✅ Kati i trete 177 m2

✅ Disponon çertifikatë të rregullt
pronësie

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare