🆕 🔥SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORE (Vije e 3-te)

 • 144.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692046662

Description

🆕 🔥SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORE (Vije e 3-te)

✅ Çmimi: 144.000 €/Total (I negociueshem)
✅ Vendndodhja: Lagjia 10 Korriku , Vlorë
✅ Sipërfaqe: 105 m2/Bruto 92 m2/Neto

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ka cdo punim cilesor dhe mobilim modern, ka te instalaur sistem chiller, sistem kapot etj.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma fjetie
✅ 2 Tualet (Me Dritare)
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 7-të nga toka
✅ Orientimi Perendim
✅ Me certifikate pronesie

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355682803436
+355692046662
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al ———————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare