🆕 🔥SHITET APARTAMENT 1+1 NË LUNGOMARE

 • 1.300€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692046662

Description

🆕 🔥SHITET APARTAMENT 1+1 NË LUNGOMARE

✅ Çmimi: 1300 Euro/ M2
✅ Vendndodhja:Rruga,Dhimitër Konomi, Vlorë
✅ Sipërfaqe: 73.96 m2/ Bruto

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Pallati eshte i investuar me nje cilësi te lartë dhe disponon teknologji moderne ndërtimi.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 1 Dhomë gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 6-të banim
✅ Orientimi Jug-Lindje
✅ Sistem Kapot
✅ Grafiato
✅ Mure Ndarës Me Ferizol
✅ Sistem Chiller
✅ Sistem AC Inverter
✅ Tualete Incaso
✅ Xhama dhe Duralumine Termo-Akustike

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare