🆕 🔥 SHITET NDËRTESË+ TRUALL NË FIER,(Peshtan-Bregas)

 • 300.000€
, Peshtan, Fier, Fier County, Southern Albania, 9314, Albania
shitje
, Peshtan, Fier, Fier County, Southern Albania, 9314, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 319 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697066662

Description

🆕 🔥 SHITET NDËRTESË+ TRUALL NË FIER,(Peshtan-Bregas)

Prona ka një sipërfaqe prej 319 m2/Truall me te mbjella si 75 rrënj ullinj,85 rrënj limona+mandarina dhe 70 rrënj kivi , nga këto 106.40 m2 ndërtes .

Organizimi i pronës :
✅ 2 Kate
✅ Orientimi Jug-Lindje
✅ Disponon çertifikatë të rregullt
pronësie

✅ Çmimi 300.000 Euro/Total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +35569706662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Peshtan, Fier, Fier County, Southern Albania, 9314, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare