🆕 🔥 SHITET NDËRTESË 3 KATE + MAGAZINË NË LAGJIEN KARABASH ,VLORE

 • 600.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 1100 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: magazine, Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697066662

Description

🆕 🔥 SHITET NDËRTESË 3 KATE + MAGAZINË NË LAGJIEN KARABASH ,VLORE

✅ Çmimi: 600,000 € (I negociueshëm)
✅ Vendndodhja: Lagjia Karabash, Vlorë
✅ Sipërfaqe Ndërtese: 1.100 m2
✅ Sipërfaqe Trualli: 690 m2
✅ Kati parë + magazina te pajisur me certifikate pronesie

Zona në të cilën ndodhet Vila është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

Organizimi i brëndshëm:

🏡 Kati Përdhe + magazina
🏡 I shfrytëzueshëm për aktivitete të ndryshme
🏡 1 Tualet
🏡 Hapsirë parkimi
🏡 Kati i dytë dhe tretë bosh, aktualisht me leje legalizimi pronësie

Detaje të tjera:
✅ Punësime cilësore
✅ Fasada hidrotermike
✅ Orientimi Jug- Lindje

✅ Me Certifikat Te Rregullt Pronesie Trualli & Ndërtesa në proces legalizimi

Vila është e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
📲 +355 69 706 6662
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare