🆕 🔥 APARTAMENT 2+1 + GARAZH NË SHITJE TE LUANI,VLORE.

 • 105.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692046662

Description

🆕 🔥 APARTAMENT 2+1 + GARAZH NË SHITJE TE LUANI,VLORE.

PAMJE NGA DETI

✅ Çmimi: 105.000 €/Total
✅ Vendndodhja: Rruga Dhimiter Konomi, Vlorë
✅ Sipërfaqe: 83 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Pallati është i ri, dhe i sapo përfunduar në Janar të 2023.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Tualet (Me Dritare)
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 3-të
✅ Orientimi Perendim
✅ Me garazh

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355682803436
+355692046662
📧 beler.beleraj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————-

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare