🆕🔥SHITET GARAZH PRANË TREGUT TË ORIZIT,VLORË.

 • 20.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 20 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0697066662

Description

🆕🔥SHITET GARAZH PRANË TREGUT TË ORIZIT,VLORË.

🔰 Garazhi ka një sipërfaqe prej 20 m2

🔰 Garazhi është i pajisur me qepen .

🔰 Nndodhet në një zonë të populluar dhe lehtësisht të aksesueshme.

🔰 Hapësirë e mjaftueshme për 1 makinë.

✅ Disponon certifikatë të rregullt pronësie .

💶 Çmimi i shitjes është 20.000 Euro/total.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066662
📧
🌐 www.desrealestate.al —————————————————————

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare