🆕🔥DYQAN+GARAZH NË SHITJE&QERA,PRANË BAR FACE(Skelë)

 • 130.000€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355697000918

Features

Description

🆕🔥DYQAN+GARAZH NË SHITJE&QERA,PRANË BAR FACE(Skelë)

🔰Garazhi ka një sipërfaqe prej 88 m2 kati nëndhe
🔰Dyqani ka një sipërfaqe prej 49.93 m2 kati parë

🔰Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe lehtësisht të aksesueshme.

🔰Disponon certifikatë të rregullt pronësie .

🔰Çmimi i shitjes është 130.000 Euro/total.
🔰Çmimi i qeras është 500 Euro/muaj

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697000918
📧
🌐 www.desrealestate.al

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare