🆕🔥 SHITEN APARTAMENTE ME KËSTE PRANË BOLV-OIL,VLORË

  • 950€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • 950€

Details

  • Price: 950€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697000918

Description

🆕🔥 SHITEN APARTAMENTE ME KËSTE PRANË BOLV-OIL,VLORË

✅ Çmimi: 950 €/M2
✅ Vendndodhja: Rruga Pelivan Leskaj , Vlorë.
✅ Në fazë ndërtimi

Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

Mënyra e pagesës të këstit
✅ Kësti i parë 50 % (me lidhjen e kontratës)
✅ Kësti i dytë 45 % ( me përfundimin e karabinasë)
✅ Kësti i tretë 5 % ( me dorëzimin e çertifikatës)
✅ Pallati përfundon punimet për 24 muaj

Detaje të tjera:
✅ Apartamentet ndodhen në katin e 4-të dhe katin e 8-të
✅ 1 Apartament 2+1, kati 4
✅ 4 Apartamente 2+1, kati 8

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ +355 697000918
📧
🌐 www.desrealestate.al ————————————————————

  • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare