🆕🔥 APARTAMENT 2+1 ME QERA NË BULEVARD-SKELË

 • 500€
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
qera
, Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 697066661

Description

🆕🔥 APARTAMENT 2+1 ME QERA NË BULEVARD-SKELË

✅ Çmimi: 500 €/Muaj
✅ Vendndodhja: Bulevardi Ismail Qemali, Vlorë.
✅ Sipërfaqe: 80 m2/Bruto
✅ Me qera afatgjatë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është tepër luksoz dhe me një arredim modern, i pa banuar më parë i cili e ben qëndrimin më të rehatshëm dhe të thjesht pasi nuk ndodhet shum larg dhe nga lungomare.

Organizimi i brëndshëm
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i 2-të
✅ Orientimi: Jug
✅ Ashensor
✅ Pallat i ndërtuar në vitin 2018
✅ I mirëadministruar dhe i paisur me kamera sigurie.

Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
☎️ +355 697066661
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

 • Address Vlorë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare